Kreator stron WWW

Kreator stron WWW to narzędzie do samodzielnego tworzenia strony internetowej. Dosłownie każdy może w kilkanaście minut stworzyć estetyczną i przyjazną stronę WWW. Nie trzeba znać języków programowania, nie trzeba nawet otwierać programu graficznego!

Kilka kliknięć dzieli Państwa od własnej strony internetowej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z krótką prezentacją kreatora.

Aby uruchomić kreator wystarczy kliknąć w link "Utwórz stronę" na stronie domowej panelu administracyjnego. Uruchomi się w nowym oknie przeglądarki.

Kolejnym krokiem jest wybór branży lub tematyki nowej strony WWW. Można wybierać spośród kilkudziesięciu pozycji podzielonych na kategorie. Szablon zawiera odpowiednio dobraną kolorystkę, szatę graficzną, nawigację oraz przykładową treść podstron.

Po wybraniu tematu należy uzupełnić dane kontaktowe. Standardowo są pobierane z konta hostingowego. Można je oczywiście zmienić na inne. Zostaną one wykorzystane do wygenerowania formularza kontaktowego.

W tym momencie można już edytować treść na stronie. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia Twórcy. Każdy detal można zmienić począwszy od układu elementów na stronie kończąc na elementach graficznych, tekstach i kolorystyce. Wszystkie czynności wykonywane są za pomocą wygodnego przybornika oraz prostych edytorów.

Bardzo ważnym elementem każdej strony internetowej jest nawigacja, czyli najprościej mówiąc menu. To od niego zależy czy użytkownik - nasz potencjalny klient szybko i skutecznie odnajdzie kierowaną do niego informację. Również tutaj mamy zupełną dowolność w tworzeniu lecz system od początku zaproponuje układ odpowiedni dla danej branży czy tematyki.

Ten krótki poradnik nie przedstawia nawet 10% możliwości naszego kreatora. Dzięki niemu można budować zarówno proste wizytówki jak i bardziej zaawansowane strony. Serdecznie zapraszamy do samodzielnego sprawdzenia jego możliwości.

Po kliknięciu przycisku "Publikuj" nasza strona jest gotowa! Jest to bajecznie proste, prawda?

Każdy serwer WWW z pakietu Zielonego, Żółtego oraz Czerwonego ma możliwość budowania stron za pomocą naszego kreatora.

Zamów serwer WWW z kreatorem stron już teraz!